Nabożeństwa:

Msza Święta przed obrazem Boga Ojca:
dni powszednie – godz. 6.55
niedziele i święta – godz. 7.30

NOWENNA do Boga Ojca –
każdy poniedziałek po Mszy św.
w powierzonych intencjach

Polecamy:

Poświecenie odnowionej kaplicy

23 czerwca 2022r. odbyło się poświęcenie odnowionej po remoncie kaplicy. Uroczystej Mszy św. przewodniczył  ordynariusz kielecki ks. bp Jan Piotrowski, który na początku Eucharystii odczytał formułę  błogosławieństwa kaplicy:

Błogosławiony jesteś Boże. Ty przez swojego Syna, Pośrednika Nowego Przymierza, łaskawie przyjmujesz nasze uwielbienie i hojnie rozdzielasz swoje dary. Błogosław wszystkim, którzy przed laty przyczynili się do powstania tej kaplicy oddanej na chwałę Boga Trójjedynego  oraz tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie doprowadzili do przywrócenia jej pełni blasku. Błogosław Boże wszystkim, którzy w tym miejscu, przyczyniać się będą do szerzenia Twojej chwały. Niech zanosząc z ufnością i wiarą swoje potrzeby otrzymają łaski potrzebne do prawdziwie chrześcijańskiego życia”.

Dziękujemy Bogu Ojcu za szczęśliwy przebieg remontu i cieszymy się, że na nowo możemy się gromadzić i oddawać Bogu Ojcu część w odnowionej kaplicy. Ufamy, że ta kaplica jest i będzie coraz większym wparciem duchowym  dla nas samych jak i dla wielu osób poszukujących Boga.

Za każde wsparcie duchowe i materialne składamy serdecznie BÓG ZAPŁAĆ.

Wszystkich ofiarodawców polecamy w modlitwach opiece Boga Ojca.